Turystyka

Możliwość przeżywania fantanstycznej odbywającej się w powietrzu przygody

Lot na paralotni jako przyjazna środowisku forma spędzania wolnego czasu reklamowany jest w firmie Paralotnie Rewal – Trzęsacz. Firma jest założona przez miłośników latania, jacy chcą się podzielić satysfakcją z tego wypływającą z innymi osobami. Specjalnie zaprojektowana wyciągarka holuje paralotnię na paręset metrów, a następnie linia zostaje odpinana, a paralotnia poleci samodzielnie. Po odholowaniu paralotnia będzie szybować w powietrzu dzięki sile nośnej wytworzonej na skrzydłach, podobnie jak wygląda to na skrzydle szybowca.

Trzeba w takim razie stwierdzić, iż jest to fascynująca opcja rekreacji, umożliwiająca odczuwanie maksymalnych do zapamiętania przeżyć. Wszystko można oglądać z innej wizji, w bezpieczny sposób. Przeżycia, jakie dają paralotnie Trzęsacz są wyjątkowe. Loty mają miejsce jedynie na najnowszym sprzęcie, systematycznie poddawanym przeglądom. To pozwoli mieć pewność, iż sprzęt jest niezawodny. Specjaliści stale szkolą się w pilotażu, a więc spora porcja adrenaliny jest zapewniona.

Można o tym nabrać przekonania już między innymi wówczas, gdy przegląda się zdjęcia na stronie firmy. Loty nad Bałtykiem staną się bez dwóch zdań tym, czego nie można pozbyć się ze wspomnień. Przelot paralotnią odbywa się na stanowisku do startowania, na klifie pomiędzy Rewalem a Trzęsaczem. Szczegóły dotyczące przygotowania się a także do tego, w jaki sposób przebiega lot publikowane są na stronie. Można również znaleźć dane kontaktowe, co pozwoli umówić się na przelot.

Każdy, kto w lecie będzie znajdować się w Rewalu i w Trzęsaczu oraz może decydować się na lot i mieć gwarancję, że będzie to coś niezapomnianego. Wystarczy przyjść na podane stanowisko i gdy jest się już na klifie, znaleźć flagi lub leżaki z wizerunkiem firmy. Później należy zapisać się na przelot i poczekać na swoją kolejkę. Takie zdarzenie będzie na pewno tym, co wypoczynek odróżni w porównaniu z pozostałymi.