Turystyka

Sprzęt oraz akcesoria do nurkowania od firmy TUSA

Sprzęt oraz akcesoria przydatne w nurkowaniu od marki TUSA można nabywać w sklepie www polskiego dystrybutora. TUSA to pionier tego typu wyrobów jak zestaw maska fajka, znany z idealnie przygotowanej propozycji katalogowej. W punkcie sprzedaży zaopatrzyć można się na przykład w: jackety nurkowe, płetwy, maski, fajki, buty lub komputery nurkowe. Znaczy to, że można kupić na równi sprzęt podstawowy dla początkujących, jak i w większym stopniu rozwinięte pod względem technologicznym produkty, dla nurków z kwalifikacjami.

TUSA znana jest od początku z zastosowania najlepszych technik w nurkowaniu z fajką. Imponującej jakości sprzęt nurkowy wytwarzany jest w zgodzie z standardami ISO 9001. Szczególnie rozpoznawalnym produktem firmy, oferowanym również w tym sklepie są płetwy z systemem poliuretanowych piór PuRiMaX. Ta technika wytwarza doskonały napęd z przodu i zapewnia szybką reakcję na każdy ruch nurka.

Innowacyjny generator „wirów” zmniejszy opór wody, przez ruch płetwy występujący w klasycznych wygładzonych ostrzach. Warto też przyjrzeć się nowym wyrobom, kiedy kogokolwiek zainteresują najnowsze osiągnięcia. Dla klientów, jacy zainteresują się wyrobami w obniżonej cenie udostępnione są z kolei akcje promocyjne. W punkcie sprzedaży mogą zaopatrzyć się zarówno klienci indywidualni, sklepy z wyposażeniem dla nurków, sklepy sportowe, wykwalifikowani płetwonurkowie, jak i te osoby, które dopiero planują rozpocząć swoją przygodę z nurkowaniem lub nurkowaniem z fajką.

Sprzęt oraz akcesoria do nurkowania udostępnione są w ogromnej liczbie, dlatego rozdzielono je na kategorie tematyczne. Są to: jackety, maski, płetwy, fajki, buty, automaty oddechowe, akcesoria, instrumenty pomiarowe, torby, light & motion oraz TUSA SPORT. Wyroby w konkretnych działach szczegółowo opisano, a o ile ktokolwiek ma dodatkowe pytania odnośnie asortymentu, to może je zadawać sprzedawcom. W dodatku, można też dowiedzieć się z witryny o newsach firmowych, jak i ze świata nurkowania.