Turystyka

Terminal umożliwiający całkowicie sprawdzać to, co dzieje się z paliwem

Zalety które wynikają z użycia terminala paliwowego XTRACK motywują właścicieli firmy do tego, aby wyposażyć się w to wyjście. W głównej mierze terminal XTrack umożliwia skuteczne gospodarowanie paliwem. Jest to realizowane przez: kontrolę poziomu paliwa w zbiorniku razem z planowaniem dostaw, regularne śledzenie informacji o tankowaniu w aplikacji, precyzyjne rozliczanie rozchodu paliwa oraz obniżanie kosztów operacyjnych wewnątrzzakładowej stacji paliw. Wystarczy w związku z tym zamówić terminal XTrack, żeby maksymalnie usprawniać gospodarkę paliwową w swoim przedsiębiorstwie.

Użycie takiego systemu to zapewnienie utworzenia we własnym zakładzie pracy samoobsługowej stacji paliw. W efekcie kierowcy z danej firmy przewozowej nie będą marnować czasu na przyjeżdżanie na stację benzynową. Nie trzeba też zatrudniać dodatkowego pracownika do obsługiwania, gdyż dystrybutor paliwa XTrack działa indywidualnie. Jest to wobec tego nie tylko rozsądne, ale też korzystne cenowo i oszczędzające czas wyjście.

Ze względu na to, że wyjście to jest elastyczne, można w dowolny sposób rozbudować system kontroli paliwa i w każdej sytuacji mieć gwarancję, że paliwo trafia dokładnie tam, gdzie musi. To, że są takie rozwiązania jak Titan Access daje szansę podpinać oraz dowolnie zmieniać z terminalem przykładowo systemy kamer. Kiedy zbiornik będzie sprawny, kamera zrobi fotografie, jakie kolejno zostaną dodane do raportu samochodu lub kierowcy. W taki sposób można chociażby skontrolować, czy paliwo nie jest przez pracowników pobrane nielegalnie. Zbiornik jest zabezpieczony przed niezarejestrowanym zatankowaniem.

Pracownicy mają bowiem karty RFID. To właściciel firmy podejmuje decyzję o tym, komu dać uprawnienie i wyznaczy limity tankowań. Mogą one być: ilościowe, nieodnawialne, dzienne albo tygodniowe. Z tego względu właściciele firmy doceniają system głównie za to, że mają kompletną kontrolę nad tym, kiedy i w jaki sposób pracownik skorzysta z paliwa w przedsiębiorstwie.