Inne

Wszechstronna diagnostyka kardiologiczna w Sports Medic

{Oferta kardiologiczna realizowana w placówce medycznej Sports Medic to usługi specjalistyczne. Kardiologia Wrocław to leczenie schorzeń oraz nieprawidłowości w obrębie układu krążenia i serca. Kardiolog najpierw zleca odpowiednie badania, a potem wprowadza terapię. Doświadczeni kardiolodzy do chorych ukierunkowani są indywidualnie, co oddziałuje na uzyskanie doskonałych rezultatów.

Zabiegi proponowane w placówce odnoszą się do kardiologii interwencyjnej. Opiera się ona na użyciu cewnika naczyniowego i kardiologii nieinwazyjnej. W ostatnim przypadku chodzi o diagnostykę oraz terapię chorób układu krążenia oraz serca, bez konieczności fizycznej ingerencji w organizm. Kompleksowa opieka lekarska zawiera: diagnozy kardiologiczne, próby wysiłkowe EKG, badanie EKG Holter, badanie holter ciśnieniowy, USG serca, USG doppler, próby wysiłkowe, holtery ciśnieniowe, holtery EKG.

Kardiolodzy ze Sports Medic to mający spore doświadczenie i stale rozwijający kompetencje eksperci, mający doświadczenie w terapii najmłodszych, dorosłych a także sportowców. Do specjalistów trzeba się zgłosić, gdy odczuwa się: ból albo ucisk w klatce piersiowej, arytmię serca, duszności, czy omdlenia i poczucie osłabienia. W ośrodku można korzystać zarówno z konsultacji, jak i z wysokospecjalistycznych procedur terapeutycznych: koronarografii, zabiegów przezskórnej angioplastyki wieńcowej, wszczepienia rozrusznika i kardiowertera – defibrylatora, inwazyjnych badań elektrofizjologicznych, przezskórnej ablacji albo operacji kardiochirurgicznej.

Wykorzystanie nowoczesnego sprzętu, duża wiedza i kompetencje personelu lekarskiego zachęcają do leczenia się w tym miejscu. Szczególnie