Sport

Wysokiej jakości sprzęt i akcesoria do tenisa oraz badmintona

Yonex Polska to dystrybutor wywodzącej się z Japonii firmy Yonex na terenie naszego kraju. Firma ta proponuje wysokiej jakości sprzęt oraz akcesoria do tenisa oraz badmintona. Bogata oferta zawiera między innymi profesjonalne rakiety do tenisa, a więc produkty sprawdzone oraz certyfikowane. Popularnym na całym świecie produktem jest rakieta do badmintona Isometric 500. W jej projekcie uwzględniono unikalną metodę wykonania. Inna, autorska technologia to Power Cusion w obuwiu sportowym. Isometric to technika odpowiadająca głównie za otrzymanie dużej kontroli bez utraty mocy. Izometryczny kształt główki pozyskano poprzez wydłużenie strun poprzecznych, co podwyższa pole aktywnego trafienia.

Technika Power Cusion efektywnie pochłania energię uderzeń, jaka powstaje w wyniku spadania na boisko, transeferując kolejne posunięcia. Nic dziwnego, że na tyle nowoczesne rozwiązania doceniane są przez sportowców z całego świata, a marka jest odpowiedzialna za sponsoring wielu istotnych eventów w sporcie. Szacuje się, że mniej więcej osiemdziesiąt procent graczy w badmintona korzysta z rakiet Yonex. W sklepie internetowym rodzimego sprzedawcy katalog produktów jest obszerny i z tego powodu jest rozdzielony na kategorie tematyczne. Są to: rakiety do tenisa, obuwie do tenisa, naciągi tenis, akcesoria, rakiety do badmintona, obuwie do badmintona, lotki i naciągi badminton.

W osobnych działach udostępniono bestsellery oraz nowości, co pozwoli szybciej rozeznać się w promocjach oraz nowych propozycjach. Niezależnie od tego, czy ktoś gra w tenisa albo w badmintona rekreacyjnie, czy zawodowo, znajdzie gadżety dobrane do własnych umiejętności i nawyków gry. Kiedy natomiast ktoś nie wie, na co się zdecydować, to może korzystać ze wskazówek obsługi klienta.

Wówczas nie będzie mieć wątpliwości co do tego, że dokonał niewłaściwego zakupu. Na stronie można nie tylko zrobić zakupy, ale dowiedzieć się, co nowego wydarzyło się w świecie badmintona i tenisa. To dla osób które uprawiają określone sporty ma duże znaczenie.